Doğan Akademi, Doğan Holding ve Egmont Holding ortak markasıdır.
  • Doğan Egmont
  • Doğan Kitap
  • Dex Kitap
İlkokul
İlkokul

1.Sınıf kitaplarımızda kısa konu anlatımları, günlük hayatla ilişkilendirilmiş örnekler, boşluk doldurma, eşleştirme, açık uçlu sorular vb. çok sayıda etkinlik yer almaktadır. Ev çalışması olarak düşünülen bölümler ise “Öğrendiklerimi Pekiştiriyorum” başlığı altında verilmiştir.

2,3 ve 4. Sınıf Kazanım Odaklı Çalışma Kitaplarımızda Temayı Tanıyalım, Kılavuz Bilgiler, Etkinlikler, Tema Kavrama Testleri ve Genel Kavrama Testleri başlıklarına yer verilerek, her kazanımın ve her ünitenin bütünüyle anlaşılması hedeflenmiştir. 2,3 ve 4.Sınıf Matematik Problemlerim kitaplarımız, sayısal yetenek gelişimine uygun içeriklerle hazırlanmıştır. Bu kitaplar çözümlü problemler, örnek sorular ve konu kavrama testleriyle öğrencilerimizin hem sayısal yetenek gelişimine katkı sağlayacak hem de kazanım ve konuları daha kolay öğrenmelerine imkân tanıyacaktır.

2,3 ve 4.Sınıf Tüm Dersler Etkinlik Kitapları; öğrencilerimizin sözel ve sayısal yetenek gelişimlerine uygun olarak, güncel müfredat ve kazanımlarla hazırlanmış etkinlikler ile testlerden oluşmaktadır. Kitap içeriğini oluşturan etkinlik ve testler değerler eğitimine uygun olarak hazırlanmıştır.

Hece kitabı öğrencilerin daha fazla kelime okumaları amacıyla hazırlanmıştır. Kitapta ilk ses grubu bir bütün ...
Daha fazlasını gör
Tasarım ve Uygulama: Carbon Interaktif 2019